Пройшли перемови з виробником

НашаСпілка Вже з 3 квітня 2017 року  пройшли перемови з виробником безалкогольних та алкогольних напоїв -  компанією «Гладкий А.Г.». СПД ФЛ «Гладкий А.Г.» -  одна з найбільших дистриб'юційних компаній на ринку України, що спеціалізується на виробництві власної продукції. На сьогодні компанія на власних виробничих потужностях, виготовляє високоякісні натуральні напої, асортимент яких можна побачити під такими торговими марками як «Tekita Energy», «Квіточка», «Лимонади Черкащини» та інші.
    «Роздрібна Інфраструктура» домовилась про 3% маркетингу, на слабоалкогольний напій  ТМ Текіта Єнерджи, єнергетичний напій ТМ Торнадо, та безалкогольні напої «Квіточка» виробництва СПД ФЛ «Гладкий А.Г.».
ТМ Tekita Energy  – це вид класичних слабоалкогольних напоїв, які пам’ятають та знають у всьому світі. Склад напоїв передають всю натуральність і соковитість коктейлів та дивують екзотичним букетом ароматів.  
ТМ Квіточка – це солодкі безалкогольні напої та мінеральна вода, які мають 6 видів улюблених фруктових смаків (Лимонад, Ситро, Яблуко ехінацея, Груша, Лимон-лайм, Кола).
ТМ Торнадо – це безалкогольний, соковмісний енергетичний напій, що відмінно підіймає настрій та стимулює розумову діяльність. Мають три види:  Jump, Kiwi, Hitomi.
    Тож, підприємці Кіровоградської, Миколаївської, Житомирської, та Черкаської областей вже отримали свої перші бонуси, та надалі замовляють продукцію. 

Вернуться на предыдущую страницу